Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV in Vlissingen

Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV is gevestigd in Vlissingen en is actief in de sector Veilingen En Venduhuizen. Op deze pagina vindt u meer informatie over Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV en de actuele contactgegevens.

Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV

Eerste Binnenhaven 11

Vlissingen

Over Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling. Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens.

Locatie

Bekijk op Google Maps

Eerste Binnenhaven 11,

Vlissingen

Zoek naar de beste veilinghuizen in uw omgeving

Soortgelijke bedrijven