Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV
Eerste Binnenhaven 11
Vlissingen
Over Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV
In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling. Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens.
Locatie
Eerste Binnenhaven 11,
Vlissingen